Техномаркет - GORENJE E-5121 WH ШПОРЕТ

GORENJE E-5121 WH ШПОРЕТ

-15%

Производител: GORENJE
Шифра: 5008929
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,990 ден.

SMART цена:
12,799 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А ЕЛЕКТРИЧНИ РИНГЛИ ЗА ГОТВЕЊЕ 1 ЕКСПРЕС РИНГЛА + 2 СТАНДАРДНИ ГОЛЕМИ РИНГЛИ + 1 СТАНДАРДНА МАЛА РИНГЛА ЛЕВО НАПРЕД: ЕКСПРЕС РИНГЛА 18 CM, 2 KW, ДЕСНО НАПРЕД: НОРМАЛНА РИНГЛА 14.5 CM, 1 KW, ЛЕВО НАЗАД: НОРМАЛНА РИНГЛА 14.5 CM, 1 KW, ДЕСНО НАЗАД: Ø 18 CM, 1.5 KW КОНВЕНЦИОНАЛНА РЕРНА - 68 L МАКСИМАЛНА ПОВРШИНА НА ТАВАТА ЗА ПЕЧЕЊЕ: 1.260 CM² HOMEMADE ОБЛИК НА РЕРНАТА ИНСПИРИРАН ОД ОБЛИКОТ НА ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ ФУРНИ НА ДРВА ЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА ОСВЕТЛУВАЊЕ ВО РЕРНАТА 1 ДЛАБОКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВА ЗА ПЕЧЕЊЕ РЕШЕТКА НА РЕРНАТА ВОДИЛКИ ЗА ТАВИ НА ИЗВЛЕКУВАЊЕ МАТЕРИЈАЛ НА УПРАВУВАЧКАТА ПЛОЧА: ЛАКИРАН МЕТАЛ ОБЛИК НА КОПЧИЊАТА: ЕРГОНОМСКИ КОПЧИЊА БОЈА: БЕЛА ВРАТА: СТАКЛО МАТЕРИЈАЛ НА КАПАКОТ: ЛАКИРАН СИЛВЕРМАТ-ЕМАЈЛ (SILVERMATTE) ДВОЈНО ЗАСТАКЛЕНА ВРАТА НА РЕРНАТА СО ЕДЕН ДЕФЛЕКТОР (COMPACTDOOR) ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 50 × 85 × 59,4 CM

Слични производи