Техномаркет - ELECTROLUX LMS-2203 EMK

ELECTROLUX LMS-2203 EMK

-22%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29396969
Достапност: залиха
Редовна Цена:
26,999 ден.

SMART цена:
20,992 ден.

ВГРАДЛИВА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА ВКУПЕН ВОЛУМЕН НА ВНАТРЕШНОСТА : 20 Л МОЌНОСТ : 700 W АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ОПРЕДЕЛЕНИ СПРЕМА ТЕЖИНА АВТОМАТСКИ ПРОГРАМИ ЗА ОДМРЗНУВАЊЕ ПО ТЕЖИНА КОПЧЕ ЗА ИЗБОР НА МОЌНОСТ LED ДИСПЛЕЈ СИГНАЛ ШТО ПОКАЖУВА ЗАВРШУВАЊЕ НА РАБОТНИОТ ЦИКЛУС ВНАТРЕШЕН МАТЕРИЈАЛ: НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БОЈА: ЦРНА / ИНОКС СО ЗАШТИТА ОД ОТПЕЧАТОЦИ ОД ПРСТИ ДИМЕНЗИИ ШXДXД, ММ: 388X595X347

Слични производи