Техномаркет - FAVORIT MW-20W

FAVORIT MW-20W

-29%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29399606
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,299 ден.

SMART цена:
4,492 ден.

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20 L ЈАЧИНА: 700W РЕГУЛАЦИЈА: 5 НИВОА МЕХАНИЧКА РЕГУЛАЦИЈА ВРЕМЕ НА ГОТВЕЊЕ: 35’ ОДМРЗНУВАЊЕ ЕКСПРЕСНО ГОТВЕЊЕ

Слични производи