Техномаркет - GORENJE MO-20E1S МИКРОПЕЧКА

GORENJE MO-20E1S МИКРОПЕЧКА

-4%

Производител: GORENJE
Шифра: 5010521
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,899 ден.

SMART цена:
4,699 ден.

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ НА МИКРОБРАНОВАТА: 800 W ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА ВО РЕЖИМ НА МИРУВАЊЕ: 0,5 W ПРИКЛУЧНА МОЌ: 1.280 W ОСИГУРУВАЧ: 8 A ESSENTIAL ЛИНИЈА БОЈА: СРЕБРЕНА ОТВOРАЊЕ НА ВРАТА: ЛЕВО ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 45,1 × 25,7 × 34,3 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 11,1 KG

Слични производи