Техномаркет - FAVORIT E60-A1FN

FAVORIT E60-A1FN

-36%

Производител: FAVORIT
Шифра: 29399738
Достапност: залиха
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
13,997 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА ПРОГРАМИ 7 БРЗ ПРОГРАМ ИНДИКАТОРИ ЗА СОЛ И СЈАЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА Е ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи