Техномаркет - WHIRLPOOL WFC-3C42 P X

WHIRLPOOL WFC-3C42 P X

-14%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 29291683
Достапност: залиха
Редовна Цена:
27,999 ден.

SMART цена:
23,992 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 14 КОМПЛЕТИ ТЕХНОЛОГИЈА 6 СЕТИЛО ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: C ОДЛОЖЕН СТАРТ ДО 24 ЧАСА, ПЕРЕЊЕ ПО ЗОНИ, ЗАШТИТА ОД ПРЕЛЕВАЊЕ, ЛИЗГАЧКА ГОРНА КОРПА, ЕЛЕКТРОНСКИ КОНТРОЛИ, БОЈА: ИНОКС

Слични производи