Техномаркет - VIVAX DF-1800B ФРИТЕЗА

VIVAX DF-1800B ФРИТЕЗА


Производител: VIVAX
Шифра: 5006715
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,299 ден.

МОЌНОСТ: 1800W КАПАЦИТЕТ: 2,5 Л ВАРИЈАБИЛЕН ТЕРМОСТАТ МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ДРШКА СИГУРНОСТНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ КОНТРОЛЕН ПРОЗОР БОЈА ЦРНА

Слични производи