Техномаркет - TEFAL FF-2308 ФРИТЕЗА

TEFAL FF-2308 ФРИТЕЗА


Производител: TEFAL
Шифра: 740490
Достапност: залиха
Редовна Цена:
3,499 ден.

ФРИТЕЗА МОЌНОСТ 1000W КАПАЦИТЕТ НА КОРПАТА 600 ГР КАПАЦИТЕТ НА САДОТ ЗА МАСЛО 1,2 Л ИДЕАЛНА ЗА 2 ЛИЦА ТРИ НИВОА НА РАБОТА БОЈА-ЦРНА МОЖНОСТ ЗА МИЕЊЕ ВО МАШИНА НА КОРПАТА ПОДВИЖНОСТ НА КОРПАТА ИНДИКАЦИСКА СВЕТИЛКА ЛАДЕН НАДВОРЕШЕН ЅИД

Слични производи