Техномаркет - BOSCH SMS-46KI01E МАШИНА ЗА САДОВИ

BOSCH SMS-46KI01E МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: BOSCH
Шифра: 5007520
Достапност: залиха
Редовна Цена:
31,999 ден.

SMART цена:
26,999 ден.

МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A ++ НИВО НА БУЧАВОСТ: 46 DB БРОЈ НА ПРОГРАМИ : 6 5 ТЕМПЕРАТУРИ БРОЈ НА ПОСЕБНИ ФУНКЦИИ : 3: VARIOSPEED PLUS, HYGIENEPLUS, ПОСЕБНО СУШЕЊЕ ACTIVEWATER ХИДРАУЛИЧЕН СИСТЕМ ECOSILENCE DRIVE ИНВЕРТОР МОТОР AQUA-SENSOR- СЕНЗОР ЗА ПОЛНЕЊЕ САМОЧИСТЕЧКИ ФИЛТЕР СО ТРОСЛОЕН СОСТАВ НА ФИЛТРИРАЊЕ VARIOFLEX КОРПИ ЕЛЕКТРОНСКИ ПРИКАЗ ЗА ПРЕОСТАНАТО ВРЕМЕ ОДЛОЖЕН СТАРТ : 1-24 H ANTI-FINGERPRINT ВНАТРЕШНОСТ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д): 845 X 600 X 600

Слични производи