Техномаркет - GORENJE MO-20E1W МИКРОПЕЧКА

GORENJE MO-20E1W МИКРОПЕЧКА

-5%

Производител: GORENJE
Шифра: 5010522
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
4,299 ден.

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ НА МИКРОБРАНОВАТА: 800 W ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА ВО РЕЖИМ НА МИРУВАЊЕ: 0,5 W ПРИКЛУЧНА МОЌ: 1.280 W ОСИГУРУВАЧ: 8 A ESSENTIAL ЛИНИЈА БОЈА:БЕЛА ОТВOРАЊЕ НА ВРАТА: ЛЕВО ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 45,1 × 25,7 × 34,3 CM НЕТО ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 11,1 KG

Слични производи