Техномаркет - RGLUX O-200 COPPER КАФЕАВО РЕШО

RGLUX O-200 COPPER КАФЕАВО РЕШО

-17%

Производител: RGLUX
Шифра: 5010879
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,799 ден.

SMART цена:
1,499 ден.

РЕШО O-200 ГОРИЛНИЦИ: 2 КОПЧИЊА ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА ПЛАМЕН КАПАК БОЈА: КАФЕАВА

Слични производи