Техномаркет - ISKRA K-190 РЕШО

ISKRA K-190 РЕШО


Производител: ISKRA
Шифра: 739840
Достапност: залиха
Редовна Цена:
799 ден.

-ПЛИНСКИ УРЕД СО БОЦА -МОЌНОСТ 0,8 KW(БУТАН/ПРОПАН) ПРЕНОСЕН И ПРАКТИЧЕН

Слични производи