Техномаркет - MESKO MS6509 РЕШО

MESKO MS6509 РЕШО

-14%

Производител: MESKO
Шифра: 5011106
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

SMART цена:
1,899 ден.

РЕШО МОЌНОСТ 2000W ПРЕЧНИК НА ГРЕЈНИТЕ ПЛОЧИ: 154 ММ, 154 ММ КОНТРОЛА НА ТЕМПЕРАТУРАТА НА ТЕРМОСТАТОТ НЕЖНИ ПРИЛАГОДУВАЊА НА ТЕМПЕРАТУРАТА

Слични производи