Техномаркет - SOEHNLE 61504 КУЈНСКА ВАГА

SOEHNLE 61504 КУЈНСКА ВАГА

-15%

Производител: SOEHNLE
Шифра: 5011699
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
1,099 ден.

УЛТРА ТЕНОК ДИЗАЈН ЕКСТРЕМНО ГОЛЕМ LCD ЕКРАН МАКСИМАЛНА ВКУПНА ТЕЖИНА 10 КГ (ТОЧНОСТ ОД 1 G) ПРАКТИЧНА ТАРА ФУНКЦИЈА ЗА УДОБНО МЕРЕЊЕ НА РАЗЛИЧНИ СОСТОЈКИ ВО ЕДНА ЧИНИЈА ПАТЕНТИРАН СЕНЗОР ЗА ДОПИР И ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ НА ПОВРШИНАТА ЗА МЕРЕЊЕ ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИЈА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ФУНКЦИЈАТА ЗА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ НЕЛИЗГАЧКИ НОГАРКИ ВКЛУЧЕНИ БАТЕРИИ ЕКСТРЕМНО ДОЛГО ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА ОД ПОВЕЌЕ ОД ДВЕ ГОДИНИ СО УПОТРЕБА НА ДВА ПАТИ ДНЕВНО ОДДЕЛЗА БАТЕРИИ ЗАШТИТЕН ОД ВЛАГА ЛЕСНО ПРЕФРЛУВАЊЕ ПОМЕЃУ G И LB

Слични производи