Техномаркет - AMICA 6018CE2.20E(W) ШПОРЕТ

AMICA 6018CE2.20E(W) ШПОРЕТ


Производител: AMICA
Шифра: 5012566
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
15,799 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СТАКЛО/КЕРАМИЧКА ПЛОЧА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА : А МОЌНОСТ: 8200 W БРОЈ НА ФУНКЦИИ: 9 БРОЈ НА ГРЕЈНИ ЗОНИ: 4 КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА: 69 Л. ДИМЕНЗИИ: (В Х Ш Х Д) 60 X 85 X 60 БОЈА: БЕЛА

Слични производи