Техномаркет - PHILIPS GC-4532/20 ПЕГЛА

PHILIPS GC-4532/20 ПЕГЛА

-15%

Производител: PHILIPS
Шифра: 5665735
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,699 ден.

SMART цена:
3,994 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2400 W ПОСТОЈАНА ПАРЕА 45 G / MIN ДОПОЛНИТЕЛНА КОЛИЧИНА НА ПАРЕА 180 G ОТСТРАНУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ НА QUICK CALC RELEASE ЕДНОСТАВНА УПОТРЕБА STEAMGLIDE ПЛОЧА ЗА ПЕГЛАЊЕ ПОДЛОГА ОТПОРНА НА ГРЕБЕЊЕ ДОЛЖИНА НА СТРУЈНИОТ КАБЕЛ 2 М ИЗБОР НА НИВОТО НА ПАРЕА НА РАЧКАТА ПОГОДНА ЗА УПОТРЕБА НА ВОДА ОД ЧЕШМА ФУНКЦИЈА ПРОТИВ КАПЕЊЕ БРЗО ОТСТРАНУВАЊЕ НА НАБОРИТЕ ВРЕМЕ НА ЗАГРЕВАЊЕ 2 МИН. СИСТЕМ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА КАМЕНЕЦ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ (Ш X В X Д) 12,88 Х 15,33 Х 31,95 СМ ТЕЖИНА 1.552 КГ ЕКОЛОШКА ЕФИКАСНОСТ

Слични производи