Техномаркет - GEMBIRD JPD-UDV-01 DUAL VIBRATION GAMEPA

GEMBIRD JPD-UDV-01 DUAL VIBRATION GAMEPA


Производител: GEMBIRD
Шифра: 735953
Достапност: залиха
Редовна Цена:
299 ден.

ЖИЧАН КОНТРОЛЕР ЗА ИГРИ ГЕЈМПАД УСБ КОНЕКТОР ДИГИТАЛНИ+АНАЛОГНИ КОНТРОЛИ 10 КОПЧИЊА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1.8М

Слични производи