Техномаркет - GEMBIRD JPD-UDV2-01 DOUBLE USB DUAL VIBR

GEMBIRD JPD-UDV2-01 DOUBLE USB DUAL VIBR


Производител: GEMBIRD
Шифра: 735954
Достапност: залиха
Редовна Цена:
499 ден.

ЖИЧАНИ КОНТРОЛЕРИ ЗА ИГРИ ГЕЈМПАД УСБ КОНЕКТОР Х 1 ДИГИТАЛНИ+АНАЛОГНИ КОНТРОЛИ, 10 КОПЧИЊА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 140ЦМ, ПОМЕЃУ КОНТРОЛЕРИТЕ 90ЦМ БОЈА ЦРНА

Слични производи