Техномаркет - GEMBIRD JPD-UB-01 USB GAMEPAD

GEMBIRD JPD-UB-01 USB GAMEPAD


Производител: GEMBIRD
Шифра: 735951
Достапност:
Редовна Цена:
199 ден.

ЖИЧАН КОНТРОЛЕР ЗА ИГРИ ГЕЈМПАД УСБ КОНЕКТОР ДИГИТАЛНИ КОНТРОЛИ, 10 КОПЧИЊА ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 145ЦМ

Слични производи