Техномаркет - NITEK PATRON AQUASELECT(1BR) /B26/

NITEK PATRON AQUASELECT(1BR) /B26/

-29%

Производител: NITEK EOOD
Шифра: 736527
Достапност: залиха
Редовна Цена:
699 ден.

SMART цена:
499 ден.

УНИВЕРЗАЛЕН КЕРТРИЏ CLASSIC ЗА AQUASELECT БОКАЛ СОДРЖИ ЈОНСКИ РАЗМЕНУВАЧКИ СМОЛИ И АКТИВЕН ЈАГЛЕН ЈА НАМАЛУВА ТВРДОСТА НА ВОДАТА КОМПАТИБИЛЕН СО BRITA CLASSIC, KENWOOD И ДРУГИ ФИЛТРИРАНАТА ВОДА ИМА ПОДОБАР ВКУС, НЕМА МИРИС И СЕ ПРОЧИСТУВА ОД ХЛОР, МЕХАНИЧКИ НЕЧИСТОТИИ, ЦИНК, ОЛОВО, БАКАР, ВАРОВНИК ЗАМЕНА НА ФИЛТЕРОТ ПО ПРОЧИСТЕНИ 150 ЛИТРИ ИЛИ ПО ОКОЛУ 3 МЕСЕЦИ 1 КЕРТРИЏ ВО ПАКУВАЊЕ ТЕЖИНА: 300 G потекло: Германија

Слични производи