Техномаркет - GEMBIRD PP12-1M PATCH CABLE CAT5E

GEMBIRD PP12-1M PATCH CABLE CAT5E


Производител: GEMBIRD
Шифра: 739725
Достапност: залиха
Редовна Цена:
49 ден.

МРЕЖЕН КАБЕЛ (LAN) ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1М БОЈА СИВА

Слични производи