Техномаркет - GEMBIRD PP12-5M PATCH CABLE CAT5E

GEMBIRD PP12-5M PATCH CABLE CAT5E


Производител: GEMBIRD
Шифра: 739727
Достапност: залиха
Редовна Цена:
99 ден.

МРЕЖЕН КАБЕЛ (LAN) ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 5М БОЈА СИВА

Слични производи