Техномаркет - GEMBIRD CLEANING WIPES (100PCS) CK-WW100

GEMBIRD CLEANING WIPES (100PCS) CK-WW100


Производител: GEMBIRD
Шифра: 739804
Достапност: залиха
Редовна Цена:
189 ден.

ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА ЗА ЧИСТЕЊЕ ПОГОДНИ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА КОМПЈУТЕРСКА ГАЛАНТЕРИЈА ПАКУВАЊЕ ОД 100 МАРАМЧИЊА

Слични производи