Техномаркет - AMICA 6018CE3.434 EHTAKDQ ЕЛ.ШПОРЕТ

AMICA 6018CE3.434 EHTAKDQ ЕЛ.ШПОРЕТ

-13%

Производител: AMICA
Шифра: 740545
Достапност: залиха
Редовна Цена:
23,999 ден.

SMART цена:
20,997 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ / 1 ОВАЛНА, 1 ДВОЈНА ЗОНА) РАЖЕН КАПАЦИТЕТ НА РЕРНА 65 Л 3 СТАКЛА НА РЕРНАТА 10 ПРОГРАМИ ИНДИКАТОРИ ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 250C ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи