Техномаркет - AMICA 10222.3EMSX / BOC-4210 ФУРНА

AMICA 10222.3EMSX / BOC-4210 ФУРНА

-13%

Производител: AMICA
Шифра: 741024
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,999 ден.

SMART цена:
12,992 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 62 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ФУНКЦИИ-ГРИЛ, ВЕНТИЛАТОР ТРОЈНО СТАКЛО НА ВРАТАТА ВОДИЛКИ, ПЛИТОК ПЛЕХ И РЕШЕТКА ВО ВНАТРЕШНОСТА БОЈА-ИНОКС

Слични производи