Техномаркет - AMICA ED37610X X-TYPE ФУРНА

AMICA ED37610X X-TYPE ФУРНА


Производител: AMICA
Шифра: 5012568
Достапност: залиха
Редовна Цена:
18,799 ден.

SMART цена:
13,851 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 77 L ВКУПНА МОЌНОСТ 3,6 KW ГОРЕН ГРЕЈАЧ 900 W ДОЛЕН ГРЕЈАЧ 1100 W КРУЖЕН ГРЕЈАЧ 2100 W СУПЕРГРИЛ 1500 W БРОЈ НА ФУНКЦИИ НА РЕРНАТА: 11 ЗАГРЕВАЊЕ ЗА 3 МИНУТИ ОСВЕТЛЕНИ КОПЧИЊА AMICA BAKINGPRO SYSTEM ПЕЧЕЊЕ НА МНОГУ НИВОА НА РЕРНАТА EASYCLEAN ЕМАЈЛ ХАЛОГЕНО ОСВЕТЛУВАЊЕ БРОЈ НА ТАВИ ЗА ПЕЧЕЊЕ: 2 ДИМЕНЗИИ ( В Х Ш Х Д) 59,5 Х 59,5 Х 57,5 Х СМ

Слични производи