Техномаркет - AMICA 10223.3 EHPTSDPHBS ФУРНА

AMICA 10223.3 EHPTSDPHBS ФУРНА

-13%

Производител: AMICA
Шифра: 3446241
Достапност: залиха
Редовна Цена:
17,299 ден.

SMART цена:
14,999 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ 65 Л. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А СЕНЗОРСКО УПРАВУВАЊЕ 10 ФУНКЦИИ НА ФУРНАТА ГРИЛ ФУНКЦИЈА НИВО НА БУЧАВА 51 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д -59.5/59.5/57.5 СМ

Слични производи