Техномаркет - VIVAX DF-2003SS ФРИТЕЗА

VIVAX DF-2003SS ФРИТЕЗА


Производител: VIVAX
Шифра: 785653
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

МОЌНОСТ 2000 ВАТИ КАПАЦИТЕТ 3 Л 30 МИН.ТАЈМЕР ДРЖАЧ ЗА КАБЕЛОТ ВАДЕЊЕ НА КАПАКОТ ФИЛТРИРАЊЕ ТЕРМОСТАТ

Слични производи