Техномаркет - AMICA 58EE2.30EPF(C)

AMICA 58EE2.30EPF(C)

-20%

Производител: AMICA
Шифра: 29286835
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,999 ден.

SMART цена:
11,999 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ЧЕТИРИ ЕЛЕКТРИЧНИ РИНГЛИ: 2 СТАНДАРДНИ РИНГЛИ СО ДИЈАМЕТАР 14,5 СМ 2 СТАНДАРДНИ РИНГЛИ СО ДИЈАМЕТАР 18 СМ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 67 L 3 ФУНКЦИИ НА РЕРНАТА ЕМАЈЛИРАН КАПАК ЧИСТЕЊЕ НА РЕРНАТА СО ПАРЕА ДИМЕНЗИИ (В Х Ш Х Д) 85 Х 50 Х 60 СМ

Слични производи