Техномаркет - GORENJE B501LBW БЛЕНДЕР

GORENJE B501LBW БЛЕНДЕР


Производител: GORENJE
Шифра: 29287248
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,599 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ НА МОТОРОТ (MAX): 500 W AC МОТОР ЗА СИГУРНО РАБОТЕЊЕ ТИВКА РАБОТА (SILENTPOWER) ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ЕФИКАСНО ЧЕТИРИСТРАНО СЕЧИЛО ON/OFF КОПЧЕ И КОПЧЕ ЗА РЕГУЛИРАЊЕ НА ВРТЕЖИТЕ БРОЈ НА БРЗИНИ ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ: 2 ПУЛСНО РАБОТЕЊЕ ЗА ПОКРАТКИ ЦИКЛУСИ НА МЕШАЊЕ ЕДНОСТАВНО ОТСТРАНУВАЊЕ НА СЕЧИЛОТО ЗА БЕЗБЕДНОСТ И ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ВОЛУМЕН НА САДОТ: 1,5 L СКАЛА ЗА МЕРЕЊЕ НА САДОТ ЗА СОВРШЕНО ТОЧНО ДОЗИРАЊЕ САД ЗА МЕРЕЊЕ КОЈ ОВОЗМОЖУВА ЕДНОСТАВНО СЛЕДЕЊЕ НА РЕЦЕПТИТЕ ОТВОРАЊЕ НА КАПАКОТ СКЛАДИРАЊЕ НА КАБЕЛОТ ВАКУМСКИ НОГАРКИ ЗА СОВРШЕНА СТАБИЛНОСТ ДОЛГОТРАЕН ПЛАСТИЧЕН САД ЗА МЕШАЊЕ СИГУРНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ КУЌИШТЕ: ПЛАСТИКА + МЕТАЛ БОЈА: ЦРНА ДОЛЖИНА НА ПРИКЛУЧЕН КАБЕЛ: 0,8 M ДИМЕНЗИИ (ШXВXД): 18,5 × 41,5 × 17,2 CM ТЕЖИНА НА АПАРАТОТ: 2,2 KG

Слични производи