Техномаркет - ISKRA HY1302 MIX&GO БЛЕНДЕР

ISKRA HY1302 MIX&GO БЛЕНДЕР


Производител: ISKRA
Шифра: 29287267
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

МОЌНОСТ: 200-300W НАПОН: 220-240V -50/60 HZ ЗАФАТНИНА НА САДОТ: 0,6Л ПРЕНОСЕН САД СО ОТВОР ЗА ПИЕЊЕ ЕФИКАСНО СЕЧИЛО ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЕДНОСТАВНО УПРАВУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ

Слични производи