Техномаркет - ISKRA DL-BL03PP-BL БЛЕНДЕР

ISKRA DL-BL03PP-BL БЛЕНДЕР

-13%

Производител: ISKRA
Шифра: 29392006
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,299 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 300W КАПАЦИТЕТ НА САД 1,5L ДВЕ БРЗИНИ НА РАБОТА ФУНКЦИЈА НА ПУЛСИРАЊЕ НОЖ И КУЌИШТЕ ИЗРАБОТЕНИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЛЕСЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ

Слични производи