Техномаркет - TURBO AIR SICILIA IX/A

TURBO AIR SICILIA IX/A

-23%

Производител: TURBO AIR
Шифра: 29386285
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
19,999 ден.

ОСТРОВСКИ АСПИРАТОР ШИРИНА 90см МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ СО КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ СВЕТЛО Led 2×2,5 W КАПАЦИТЕТ 368 m3/h според новата норматива на ЕУ IEC БУЧАВОСТ 55-62 db(A) href="http://turboair.com/blog/portfolios/sicilia/">Повеќе за производот...

Слични производи