Техномаркет - TURBO AIR LUCREZIA IX/BL/A/60

TURBO AIR LUCREZIA IX/BL/A/60

-21%

Производител: TURBO AIR
Шифра: 29391646
Достапност: залиха
Редовна Цена:
13,999 ден.

SMART цена:
10,999 ден.

ДЕКОРАТИВЕН АСПИРАТОР ШИРИНА 60см МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ СО КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ СВЕТЛО Led 2×2,5 W КАПАЦИТЕТ 25-600 m3/h БУЧАВОСТ 56-62 db(A)

Слични производи