Техномаркет - TURBO AIR CERTOSA AN/A/60/PB

TURBO AIR CERTOSA AN/A/60/PB

-21%

Производител: TURBO AIR
Шифра: 29388111
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,999 ден.

SMART цена:
5,499 ден.

ДЕКОРАТИВЕН АСПИРАТОР ДИМЕНЗИЈА 60СМ КОНТРОЛА СО КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ СВЕТЛО ЛЕД 2 x 3W КАПАЦИТЕТ 250-500m3/h БУЧАВОСТ 45-61 db(A) href="http://turboair.com/row/blog/portfolios/certosa-2/">Повеќе за производот...

Слични производи