Техномаркет - ELECTROLUX E3TB1-4GG БЛЕНДЕР

ELECTROLUX E3TB1-4GG БЛЕНДЕР


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29387178
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,999 ден.

SMART цена:
3,949 ден.

БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 500 W TruFlow 4 НОЖЕВИ ОД ЧЕЛИК СТАКЛЕН САД СО КАПАЦИТЕТ 1.5л 2 БРЗИНИ + ПУЛСНА САДОТ И НОЖЕВИТЕ СЕ МИЈАТ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ САДОТ ИЗДРЖУВА ТЕМПЕРАТУРА ДО 90ºC БОЈА ГРАНИТ СИВА Повеќе за производот...

Слични производи