Техномаркет - GORENJE NRK-619EABXL4 ЛАДИЛНИК

GORENJE NRK-619EABXL4 ЛАДИЛНИК

-18%

Производител: GORENJE
Шифра: 29387358
Достапност: залиха
Редовна Цена:
34,990 ден.

SMART цена:
28,792 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 203л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 99л NO FROST Plus CrispZone ФИОКА ЗА ЗЕЛЕНЧУК ЛЕД дисплеј ЛЕД осветлување 4 стаклени полици IonAir со Multiflow 360° функција Полица за шишиња на вратата: Сад за шишиња без држач ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 185/60/60

Слични производи