Техномаркет - SAMSUNG RB34C652EB1/EK

SAMSUNG RB34C652EB1/EK

-21%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 29399427
Достапност: залиха
Редовна Цена:
46,999 ден.

SMART цена:
37,129 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 219л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 112л NO FROST Mono Cooling ПОЛИЦА ЗА ШИШИЊА Power Cool ДИСПЛЕЈ ДИСПЕНЗЕР ЗА ВОДА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА E ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 185/60/65.8 см

Слични производи