Техномаркет - ELECTROLUX LNT7ME32X3

ELECTROLUX LNT7ME32X3

-21%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29399236
Достапност: залиха
Редовна Цена:
49,499 ден.

SMART цена:
38,992 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК 800 Cooling 360° КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 208л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 94л NO FROST ТЕХНОЛОГИЈА ДИСПЛЕЈ НА ВРАТА ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ METAL COOLING 360 СО ВЕНТИЛАТОР БОЈА ЦРНА СО СТАКЛО ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА Е ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 186/60/65

Слични производи