Техномаркет - PHILIPS HR2546/00 ПАСАТОР

PHILIPS HR2546/00 ПАСАТОР

-12%

Производител: PHILIPS
Шифра: 29387698
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,499 ден.

SMART цена:
4,839 ден.

ПАСАТОР 2 ПРИЛАГОДУВАЊА НА БРЗИНАТА (ВКЛУЧИТЕЛНО И ТУРБО) МАТЕРИЈАЛ НА КУЌИШТЕТОПЛАСТИКА ВКЛУЧЕНО ДОДАТОК ЗА СЕЧКАЊЕ XL ДВОЕН МЕШАЧ НАПОЈУВАЊЕ 700 W БОЈА БЕЛА МАТЕРИЈАЛ НА ПРАЧКАТА МЕТАЛ потекло: Кина

Слични производи