Техномаркет - BOSCH MSM-14200 ПАСАТОР

BOSCH MSM-14200 ПАСАТОР


Производител: BOSCH
Шифра: 740357
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,899 ден.

ПАСАТОР МОЌНОСТ:400W  НОЖ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЗА БРЗО ДРОБЕЊЕ,МЕШАЊЕ И СЕЦКАЊЕ  ДОДАТОК-СЕЦКО, ДОЗЕР

Слични производи