Техномаркет - ISKRA SW288INOX ПАСАТОР

ISKRA SW288INOX ПАСАТОР


Производител: ISKRA
Шифра: 5012540
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,399 ден.

ЛЕСЕН, ПРЕНОСЛИВ И ПРАКТИЧЕН РАЧЕН БЛЕНДЕР НАМЕНЕТ ЗА СЕЦКАЊЕ, ПАСИРАЊЕ, МЕШАЊЕ, И СИТНЕЊЕ. ПРИГОТВУВАЊЕ НА КАШЕСТИ ЈАДЕЊА, КРЕМАСТИ СУПИ, СИТНО СЕЦКАНО ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК, СМЕСА ЗА СЛАДОЛЕД И ДР. ЕРГОНОМСКА РАЧКА 2 БРЗИНИ НА ПРИЛАГОДУВАЊЕ СЕЧИЛА И СТАП ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ: 700W НАПОН: 220-240V -50/60 HZ

Слични производи