Техномаркет - TEFAL HB121838 ПАСАТОР

TEFAL HB121838 ПАСАТОР


Производител: TEFAL
Шифра: 29286472
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,119 ден.

SMART цена:
1,799 ден.

РАЧЕН БЛЕНДЕР ДИЗАЈНИРАН ЗА ЛЕСНА ПОДГОТОВКА НА ВКУСНИ ОБРОЦИ И БРЗИ РЕЗУЛТАТИ ЕДИНЕЧНА КОНТРОЛА НА БРЗИНАТА. ОПТИМАЛНИ РЕЗУЛТАТИ ЗА РАЗЛИЧНИ РЕЦЕПТИ СО ДОПИР НА КОПЧЕ. МОЌНОСТ 350 W ЛОПАТКИ НА ZELKROM КОИ ОБЕЗБЕДУВААТ МАКСИМАЛНА ИЗДРЖЛИВОСТ. МАТЕРИЈАЛ НА СЕЧИЛОТО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЕРГОНОМСКА РАЧКА СО СТРУКТУРИРАН ЗАФАТ ЗА МАКСИМАЛНА УДОБНОСТ. ЗАШТИТА ОД ПРСКАЊЕ КОНТЕЈНЕР ВОЛУМЕН НА ЧАША (ML) 800,0 ML БЕЗБЕДНО МИЕЊЕ ВО МАШИНА ЗА САДОВИ

Слични производи