Техномаркет - SAMSUNG DW-60M6040BB/EO

SAMSUNG DW-60M6040BB/EO

-20%

Производител: SAMSUNG
Шифра: 29388738
Достапност: залиха
Редовна Цена:
39,999 ден.

SMART цена:
31,991 ден.

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 13 КОМПЛЕТА 6 ПРОГРАМИ Auto ПРОГРАМ Aqua stop ОДЛОЖЕН СТАРТ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 82/60/55

Слични производи