Техномаркет - ELECTROLUX EEM-48321 ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

ELECTROLUX EEM-48321 ВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

-20%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29290065
Достапност: залиха
Редовна Цена:
40,999 ден.

SMART цена:
32,992 ден.

ВГРАДЛИВА MАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ 14 КОМПЛЕТИ СЕРИЈА 700 MaxiFlex 8 ПРОГРАМИ, 4 ТЕМПЕРАТУРИ EНЕРГЕТСКА КЛАСА: D СИСТЕМ ЗА СУШЕЊЕ: AIRDRY QuickSelect TimeBeam® FlexiSpray ИНВЕРТЕР МОТОР SoftSpikes GlassCare, XtraPower ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 81.8/59.6/55

Слични производи