Техномаркет - ELECTROLUX EEM-48320LВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ

ELECTROLUX EEM-48320LВГР.МАШИНА ЗА САДОВИ


Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5012301
Достапност: залиха
Редовна Цена:
32,999 ден.

SMART цена:
25,990 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ: 14 КОМПЛЕТИ БРОЈ НА ПРОГРАМИ: 8 БРОЈ НА ТЕМПЕРАТУРИ: 3 ФУНКЦИЈА ЗА АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ КОНТРОЛА НА ДОПИР СЕНЗОРИ ЗА ПРОЦЕНКА И ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ПОТРОШУВАЧКАТА НА ВОДА WATERSTOP СИСТЕМ ИНДИКАТОР ЗА СОЛ И СРЕДСТВО ЗА ПЛАКНЕЊЕ САТЕЛИТСКИ МЛАЗНИЦИ СО ДВОЈНА РОТАЦИЈА FLEXISPRAY ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА НА ГОРНАТА КОРПА ДУРИ И КОГА Е ПОЛНА НИВО НА БУЧАВА 44 ДБ ТЕХНОЛОГИЈА НА СУШЕЊЕ AIRDRY ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д): 818 X 596 X 550 ММ ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ : A +++ ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 237 KWH ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА,): 2940 Л УРЕД ЗА ЗАШТИТА ОД ПОПЛАВИ: ПЛОВЕЧКИ ПРЕКИНУВАЧ ОПЦИИ: GLASSCARE, XTRAPOWER ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д): 818 X 596 X 550 ММ

Слични производи