Техномаркет - ELECTROLUX EEA-27200L ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ

ELECTROLUX EEA-27200L ВГР. МАШИНА ЗА САДОВИ

-15%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 5011579
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
21,999 ден.

ВГРАДЛИВА МАШИНА ЗА САДОВИ КАПАЦИТЕТ ЗА 13 КОМПЛЕТИ ФУНКЦИЈА AUTO OFF КОНТРОЛА НА ДОПИР ЗА ИЗБОР НА ПРОГРАМИ И ФУНКЦИИ ОДЛОЖЕН СТАРТ: 3Ч СЕНЗОР КОЈ ЈА РЕГУЛИРА ПОТРОШУВАЧКАТА НА ВОДА СИСТЕМ ПРОТИВ ПОПЛАВА ПРИЛАГОДЛИВА ГОРНА КОРПА НИВО НА БУЧАВА: 46 ДБ СИСТЕМ ЗА СУШЕЊЕ: AIRDRY ТЕХНОЛОГИЈА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ: A ++ ГОДИШНA ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА: 262 KWH ГОДИШНA ПОТРОШУВАЧКА НА ВОДА: 2772 L БРОЈ НА ТЕМПЕРАТУРИ: 2 БРОЈ НА ПРОГРАМИ : 6 ПРОГРАМИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ: 90 МИНУТИ, AUTO SENSE, ECO, MACHINE CARE, QUICK 30 MINUTES, RINSE & HOLD ДИМЕНЗИИ В X Ш X Д : 818 X 596 X 550 ММ

Слични производи