Техномаркет - GORENJE BSA-6737E15X

GORENJE BSA-6737E15X

-27%

Производител: GORENJE
Шифра: 29391124
Достапност: залиха
Редовна Цена:
25,999 ден.

SMART цена:
18,998 ден.

ФУРНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ НА ПАРЕА КАПАЦИТЕТ 77л ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ ПАРЕН ГЕНЕРАТОР КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ КАТАЛИТИЧКИ ФИЛТЕР Compact Door ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 59.5/59.5/56.4

Слични производи