Техномаркет - GORENJE BOS-6737 E13X

GORENJE BOS-6737 E13X

-23%

Производител: GORENJE
Шифра: 29391388
Достапност: залиха
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
16,992 ден.

ФУРНА ЗА ВГРАДУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 77л GentleClose & SoftOpen ТЕЛЕСКОПСКИ ВОДИЛКИ КОМАНДИ НА ВОВЛЕКУВАЊЕ Печење на топол воздух (AirFry) AquaClean

Слични производи