Техномаркет - ELECTROLUX LFP-326S

ELECTROLUX LFP-326S

-18%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 29392023
Достапност: залиха
Редовна Цена:
10,999 ден.

SMART цена:
8,992 ден.

ТЕЛЕСКОПСКИ АСПИРАТОР ШИРИНА (CM) 60 КОМПРЕСОРСКИ МОТОР БРОЈ НА БРЗИНИ 3 МАКСИМАЛНА ЕКСТРАКЦИЈА НА ВОЗДУХ (M3 / H) 370 ТИП НА ЈАГЛЕРОДЕН ФИЛТЕР ECFB03 СРЕБРЕНА БОЈА ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА C

Слични производи